وکیل محمود گنجوی ، وکیل پایه یک دادگستری

محمود گنجوی وکیل رسمی دادگستری و مشاور حقوقی. دارای پروانه پایه یک وکالت ، کارشناس ارشد رشته حقوق

وکیل محمود گنجوی ، وکیل پایه یک دادگستری

محمود گنجوی وکیل رسمی دادگستری و مشاور حقوقی. دارای پروانه پایه یک وکالت ، کارشناس ارشد رشته حقوق

وکیل محمود گنجوی ، وکیل پایه یک دادگستری

- ارائه مشاوره و خدمات حقوقی در انواع دعاوی حقوقی ، کیفری ، املاک ،خانواده ، ثبتی ، قراردادها و ...
- مشاوره مهاجرت به کشورهای آلمان ، کانادا ، اسپانیا و...
- ارائه مشاوره حقوقی حضوری و آنلاین در شهرهای اصفهان ، تهران ، کیش و مشهد
- وکالت هم وطنان خارج از کشور در هر نقطه از ایران
.
- وکیل و مشاور حقوقی روزنامه جام جم در اصفهان
- عضو هیأت مدیره مشاوران حقوقی قوه قضاییه
- تدریس در رشته حقوق از سال هشتاد و سه تا کنون
- نویسنده کتاب " شروط ضمن عقد به زبان ساده "
- مدیر گروه رشته حقوق دانشگاه آزاد میمه
- #وکیل و مشاور حقوقی روزنامه جام جم در اصفهان
- وکیل و مشاور حقوقی کتاب ایران
- وکیل و مشاور حقوقی شرکت های پلار، سولار، سونیه دوال، نیکتا و نانو پارس اسپادانا
- وکیل و مشاور حقوقی شرکت آلفام مبتکران
.
🏢 نشانی:
اصفهان - سه راه سیمین - ابتدای بلوار کشاورز - مجتمع اداری دی - طبقه شش شرقی - واحد چهل و هشت

🕰 زمان مراجعه: روزهای زوج ساعت شش الی هشت بعدازظهر

☎️ تلفن:
09135571023
09120634008

✉️ ایمیل:
mahmood_ganjavi@yahoo.ir

۳۰ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۸ ثبت شده است

 • ۰
 • ۰

مطمئنا در هنگام ازدواج هیچ یک از زوجین به طلاق فکر نمی کنند. اما گاهی پس از ازدواج به دلیل بروز اختلافات گوناگون رابطه زن و شوهر به بن بست می رسد.  در چنین شرایطی وکیل خوب برای طلاق در اصفهان وظیفه دارد تا مسیر صحیح قضایی و حقوقی طلاق رابرای هر یک از زوجین آشکار کند.

در پرونده های طلاق در اصفهان یک وکیل خوب برای طلاق در اصفهان باید در جلسات مشاوره با زوجین مسیر پیش رو را به وضوح برای آنان آشکار سازد.

 

طلاق به دلیل خیانت

 

ازدواج اشخاص با یکدیگر و ادامه ی زندگی مشترک، مستلزم وفاداری و صداقت با طرف مقابل خواهد بود و بنابراین این تعهدی است که با توجه به ماهیت نکاح و روابط زناشویی شکل گرفته است. هیچ یک از طرفین نمی‌تواند ناسازگاری و عدم تفاهم در زندگی متاهلی و مشترک خود را دستاویزی برای برقراری رابطه ی غیر اخلاقی و نامشروع قرار دهد.

از همین رو خیانت هر کدام از زوجین به هر نحوی هم که باشد، موجب فروپاشی کانون خانواده خواهد بود و می‌توان در بعضی از موارد موجب صدور حکم طلاق هم بشود.

جهت مشاوره با وکیل خوب برای طلاق در اصفهان در خصوص خیانت همسر و تعیین وقت قبلی با ما تماس بگیرید.

 

طلاق به دلیل خیانت همسر  (زن)

 

به این نکته بسیار مهم باید توجه داشت که در فرض اثبات رابطه نامشروع زنی که شوهر دارد مهریه او از بین نمی رود به عبارت دیگر حتی اگر زنی از بابت هر جرمی در زندان هم که باشد می تواند از زندان دادخواست مطالبه مهریه به طرفیت شوهر تقدیم دادگاه کند.

گرچه در این مواقع دیده شده است که زن از ترس آبروریزی و دادگاه، در قبال طلاق و شکایت نکردن شوهر حاضر به گذشت از مهریه و اصطلاحا طلاق توافقی شده است ولی از حیث مقررات حقوقی اثبات رابطه نامشروع باعث از بین رفتن مهریه نخواهد شد.

بر طبق قانون حق طلاق با مرد است و اگر مردی دادخواست طلاق به طرفیت همسر تقدیم دادگاه کند در نهایت رای (گواهی عدم امکان سازش) صادر خواهد شد ولی ثبت طلاق منوط به پرداخت حقوق مالی زوجه ناشی از ازدواج می باشد که در رای دادگاه منعکس می گردد.

 

 


وکیل طلاق اصفهان
 

فرض کنید که مردی به دلیل رابطه نامشروع همسرش، شکایت کرده و در این خصوص رای قطعی محکومیت صادر شده باشد حال بخواهد دادخواست طلاق به استناد آن تقدیم دادگاه خانواده کند. خوب جای سوال که رای دادگاه چه خواهد بود؟ در این مورد توضیح داده شد که اگر مرد قبلا پرداخت نکرده باشد حتی در صورت اثبات رابطه نامشروع دادگاه موظف است که نسبت به مهریه در ضمن رای طلاق تعیین تکلیف کند و مرد را مکلف به پرداخت کند البته اگر مهریه عند الاستطاعه باشد پرداخت مهریه موکول به استطاعت مرد و اثبات آن از طرف زوجه می باشد.

ادامه این که رابطه نامشروع باعث از بین رفتن اجرت المثل ایام زوجیت هم نمی باشد و دادگاه در ضمن پرونده طلاق با ارجاع به کارشناس جهت برآورد آن، در دادنامه نسبت به آن تعیین تکلیف می کند.

 

اما اگر مردی شرط چاپی تنصیف اموال مندرج در عقدنامه را امضاء کرده باشد، امکان دارد طبق تشخیص دادگاه یا دادن حکم رابطه نا مشروع به قاضی رسیدگی کننده به طلاق از این شرط رهایی پیدا کند زیرا در شرط مذکور آمده است که در صورتی زن مستحق تا نصف اموال موجود بعد از ازدواج می باشد که طلاق ناشی از تخلف زن از وظایف همسری و سوء رفتار و سوء اخلاق او نباشد.

اصلی ترین چالش که یک وکیل خوب برای طلاق در اصفهان و ایران منافع مشترک حاصل از زندگی برای زن و مرد است.
وکیل طلاق اصفهان
 

طلاق به دلیل خیانت همسر  (مرد)

 

در پرونده های طلاق از طرف زن حضور یک وکیل خوب برای طلاق در اصفهان می تواند باعث تسریع روند پرونده و موفقیت بیشتر گردد.

 

با این توضیح که رابطه نا مشروع عرفا سوء رفتار و سوء معاشرت زوج می شود و از جرایمی است که مغایر با حیثیت خانوادگی و شئون زوجه می باشد. البته باید توجه داشت که در نهایت این قاضی رسیدگی کننده به پرونده است که با توجه به شرایط، شخصیت و نوع رابطه زوجین تصمیم نهایی در این زمینه اتخاذ می کند.

 

در تمام این موارد باید توجه کرد که صرف اتهام زنی یا داشتن عکس و پرینت راهگشا و موثر نیست و بایستی در خصوص رابطه نامشروع حکمی از سوی دادگاه صادر شده باشد بعضی درخواست می کنند که اگر پرینت موبایل همسرم گرفته شود مشخص می شود که او رابطه نا مشروع دارد در حالی که دادگاه خانواده رسیدگی کننده به طلاق به این مسایل ورود پیدا نمی کند فقط اگر رایی در این خصوص باشد ضمیمه پرونده می شود و دادگاه به آن استناد می کند.

یک وکیل خوب برای طلاق در اصفهان باید بتواند به خوبی در محضر دادگاه از حقوق زوجه دفاع کند تا زن علاوه بر خسارات عاطفی مجبور به تحمل مشکلات مالی نشود.

 

برای اخذ مشاوره حقوقی تلفنی یا حضوری با محمود گنجوی (بهترین وکیل طلاق در اصفهان) با ما تماس بگیرید.

 

معرفی وکیل خوب برای طلاق در اصفهان

 

محمود گنجوی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی

 

- دارای پروانه پایه یک وکالت

- کارشناس ارشد رشته حقوق

- ارائه دهنده مشاوره و خدمات حقوقی در انواع دعاوی حقوقی ، کیفری ، خانواده ، ثبتی ، قراردادها و ...

- ارائه دهنده مشاوره مهاجرت به کشورهای آلمان ، کانادا ، اسپانیا و...

- ارائه دهنده مشاوره حقوقی حضوری و آنلاین در شهرهای اصفهان ، تهران ، کیش و مشهد

- وکالت هم وطنان خارج از کشور در هر نقطه از ایران

- وکیل و مشاور حقوقی روزنامه جام جم در اصفهان

- عضو هیأت مدیره مشاوران حقوقی قوه قضاییه

- تدریس در رشته حقوق از سال هشتاد و سه تا کنون

- نویسنده کتاب " شروط ضمن عقد به زبان ساده "

- مدیر گروه رشته حقوق دانشگاه آزاد میمه

- وکیل و مشاور حقوقی روزنامه جام جم در اصفهان

- وکیل و مشاور حقوقی کتاب ایران

- وکیل و مشاور حقوقی شرکت های پلار، سولار، سونیه دوال، نیکتا و نانو پارس اسپادانا

- وکیل و مشاور حقوقی شرکت آلفام مبتکران

- رییس کمیته انضباطی پرورش اندام استان اصفهان

 نشانی:

اصفهان - سه راه سیمین - ابتدای بلوار کشاورز - مجتمع اداری دی - طبقه شش شرقی - واحد نوزده

زمان مراجعه:

روزهای زوج ساعت شش الی هشت بعدازظهر

لطفا برای هماهنگی قبلی تماس بگیرید.

تلفن:

09135571023

09120634008

ایمیل:

mahmood_ganjavi@yahoo.ir


 • محمود گنجوی
 • ۰
 • ۰

اگر پس از مراجعه به وکیل خوب برای طلاق در اصفهان و انجام مشاوره حقوقی طلاق همچنان تصمیم به جدایی دارید، می توانید از طیق مراحل زیر اقدام کنید:

شما میتوانید برای طلاق به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی مراجعه کنید.

میتوانید برای اطلاع از چگونگی طلاق و پرداخت حق و حقوق زن با یک وکیل خوب برای طلاق در اصفهان به صورت تلفنی گفتگو کنید تا شما را برای طلاق در دادگاه راهنمایی کند.

با تماس با محمود گنجوی، وکیل طلاق در اصفهان می توانید از مشاوره حقوقی رایگان در زمینه طلاق بهره مند شوید.

برای طلاق باید دادخواست طلاق تنظیم کنید. در صورت نیاز و نداشتن اطلاعات کافی میتوانید برای تنظیم دادخواست با یک وکیل خوب برای طلاق در اصفهان مشورت کنید.

 

 

طلاق غیابی چیست ؟

 

اگر میخواهید طلاق در کمترین زمان صورت بگیرد باید با یک وکیل خوب برای طلاق در اصفهان که دارای تجربه و پرونده های موفق در این زمینه است به صورت حضوری مشورت کنید.
وکیل طلاق اصفهان
 

·         اگر دادخواستی علیه شخصی داده شود و  کسی که علیه او خواسته مطرح شده است ابلاغیه وقت رسیدگی دادگاه را به شخصه تحویل نگرفته باشد و به تعبیر حقوقی “ آیین دادرسی مدنی به او ابلاغ نشده باشد ” و یا این که در جلسات دادگاه حاضر نشود”  و  “لایحه نیز در ماهیت نداده باشد” در صورت محکوم شدن او رای صادره غیابی است، رای غیابی ظرف ۲۰ روز پس از ابلاغ در همان شعبه قابل واخواهی است .

·         کسی که رای غیابی علیه او صادر شده است می تواند در ظرف مدت مذکور از دادگاه با ذکر دلیل تقاضای واخواهی و رسیدگی مجدد کند.

·         رویه طلاق به صورت غیابی نیز به همین شکل است و اگر وقت رسیدگی به خوانده ابلاغ واقعی نشده باشد و در دادگاه نیزحضور نیابد و لایحه هم نداده باشد در فرض محکومیت طلاق صادره غیابی است.

·         خواهان طلاق و خواسته طلاق می تواند از طرف زوج (مرد) یا زوجه (زن) باشد.

 

شرایط طلاق غیابی از طرف مرد

 

طبق قوانین ایران، حقِ طلاق به مرد داده شده است و چه زن در دادگاه حاضر شود چه نشود حکم راجع به طلاق صادر می‌شود. اصولا بر طبق قوانین طلاق نیازی نیست که مرد شرایط طلاق غیابی را مطرح کند و با مراجعه به دادگاه ودر اکثر موارد با ادعای ناشزه بودن زن، حکم به طلاق داده می شود.

 

 اما اگر زن در دادگاه حضور نیابد و لایحه هم ندهد رأی صادره راجع به طلاق، غیابی می‌شود و زن در مهلت بیست روز حق واخواهی خواهد داشت. به درخواست مرد امکان صدور رأی طلاق وجود دارد اما برای ثبت طلاق مرد باید حق و حقوقِ مالیِ زن که عبارت است از مهریه، اجرت المثل ایام زوجیت، نفقه‌ی ایام عده، نفقه‌ی معوقه (چنانچه که زوجه شرایط مطالبه داشته باشد و مطالبه نماید) و شرط تنصیف (نصف شدن) اموال درج شده در عقدنامه (به شرایط امضا و وجود شرایطش) را بپردازد که این موضوع در رأی دادگاه درج می‌شود.

 

محمود گنجوی از وکلای خوب برای طلاق در اصفهان دارای تجربه زیاد و پرونده های موفق بسیار در زمینه طلاق میتوانند در تسریع روند پرونده به شما کمک کنند.

 

 

طلاق غیابی از طرف زن

 

اگر دادخواست طلاق از طرف زوجه (زن) داده شده باشد و شرایط طلاق غیابی را هم دارا باشد و زوج با وجود ابلاغ، در دادگاه حضور نیابد و لایحه نفرستد و برگه‌ی ابلاغیه به خود شخص زوج داده نشده باشد، دادگاه رأی طلاق غیابی صادر می‌کند.

در هنگام مراجعه به یک وکیل خوب برای طلاق در اصفهان حتما او (وکیل خوب برای طلاق در اصفهان ) را در جریان هر موردی حتی کوچک و جزئی قرار دهید چرا که کوچکترین ادله هم می تواند در سرعت روند پرونده و افزایش احتمال موفقیت آن موثر باشد.
وکیل طلاق اصفهان


 

 

شرایط طلاق غیابی از جانب زن

·         هرگاه زوج چهارسال تمام غایبِ مفقودالاثر باشد (یعنی غایب باشد و هیچ خبری از وی در دست نباشد) و زوجه دادخواست طلاق بدهد

·         یکی دیگر از شرایط طلاق غیابی از جانب زن نپرداختن نفقه توسط زوج در زمان شش ماه است ،حتی اگر خودداری مرد از دادن نفقه به دلیل تنگدستی و فقر وی باشد. ابتدا زن می‌تواند برای مطالبه‌‌ی نفقه به دادگاه مراجعه کند و در صورت عدم پرداخت نفقه از جانب مرد، می‌تواند دادخواست طلاق دهد. البته اگر زن در قبال شوهر تمکین نکند و از انجام تکالیف مقرره برایش بدون دلیل موجه امتناع ورزد ناشزه محسوب می‌شود و حق دریافت نفقه را نخواهد داشت.

 

·         از دیگر شرایط طلاق غیابی که از طرف زنان، بسیار مطرح می شود خلاصی از زندگی پرمشقت و تحمل‌ناپذیر است که در پی آن درخواست طلاق می نمایند و در صورت اثبات عُسر و حَرَج خود و احراز این شرایط توسط دادگاه، دادگاه رأی به طلاق صادر می‌کند.

 

·         در صورتی که زن در خارج از کشور مدعی شود که همسرش مدتهاست مجهول المکان است باید وکیلی ایرانی استخدام نماید تا مراحل مربوط به طلاق غیابی در ایران انجام شود.

·        

 

در پرونده های طلاق از طرف زن حضور یک وکیل خوب برای طلاق در اصفهان می تواند باعث تسریع روند پرونده و موفقیت بیشتر گردد.

 

معرفی وکیل خوب برای طلاق در اصفهان

 

محمود گنجوی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی

 

- دارای پروانه پایه یک وکالت

- کارشناس ارشد رشته حقوق

- ارائه دهنده مشاوره و خدمات حقوقی در انواع دعاوی حقوقی ، کیفری ، خانواده ، ثبتی ، قراردادها و ...

- ارائه دهنده مشاوره مهاجرت به کشورهای آلمان ، کانادا ، اسپانیا و...

- ارائه دهنده مشاوره حقوقی حضوری و آنلاین در شهرهای اصفهان ، تهران ، کیش و مشهد

- وکالت هم وطنان خارج از کشور در هر نقطه از ایران

- وکیل و مشاور حقوقی روزنامه جام جم در اصفهان

- عضو هیأت مدیره مشاوران حقوقی قوه قضاییه

- تدریس در رشته حقوق از سال هشتاد و سه تا کنون

- نویسنده کتاب " شروط ضمن عقد به زبان ساده "

- مدیر گروه رشته حقوق دانشگاه آزاد میمه

- وکیل و مشاور حقوقی روزنامه جام جم در اصفهان

- وکیل و مشاور حقوقی کتاب ایران

- وکیل و مشاور حقوقی شرکت های پلار، سولار، سونیه دوال، نیکتا و نانو پارس اسپادانا

- وکیل و مشاور حقوقی شرکت آلفام مبتکران

- رییس کمیته انضباطی پرورش اندام استان اصفهان

 نشانی:

اصفهان - سه راه سیمین - ابتدای بلوار کشاورز - مجتمع اداری دی - طبقه شش شرقی - واحد نوزده

زمان مراجعه:

روزهای زوج ساعت شش الی هشت بعدازظهر

لطفا برای هماهنگی قبلی تماس بگیرید.

تلفن:

09135571023

09120634008

ایمیل:

mahmood_ganjavi@yahoo.ir


 • محمود گنجوی
 • ۰
 • ۰

مهم ترین نقش وکیل خوب برای طلاق در پرونده ، جلوگیری از ضایع شدن حقوق هر یک از زوجین در جریان طلاق و بعد از آن است. زمانی که به یک وکیل خوب برای طلاق در اصفهان مراجعه می کنید، او وظیفه ارائه مشاوره در زمینه جدایی را ندارد. این مساله جزء وظایف واحد مشاوره است. اما وکیل طلاق در اصفهان حق دارد برای پیگیری بهتر پرونده از تمامی زیر و بم زندگی مشترک و دلایل طلاق آگاهی داشته باشد. بنابراین در هنگام مراجعه به یک وکیل خوب برای طلاق در اصفهان حتما او را در جریان هر موردی حتی کوچک و جزئی قرار دهید چرا که کوچکترین ادله هم می تواند در سرعت روند پرونده و افزایش احتمال موفقیت آن موثر باشد.
وکیل خوب برای طلاق در اصفهان


 

انواع طلاق

در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران طلاق به دو نوع تقسیم میشود:

 

·         طلاق رجعی : که همان طلاق از طرف مرد است.

·         طلاق بائن : که همان طلاق خلع و مبارات میباشد.

طلاق خلع همان طلاق از طرف زن است و طلاق مبارات همان طلاق توافقی است

در پرونده های طلاق در اصفهان یک وکیل خوب برای طلاق در اصفهان باید در جلسات مشاوره با زوجین مسیر پیش رو را به وضوح برای آنان آشکار سازد.

 

طلاق به اراده مرد

 

امروزه مراحل طلاق به این صورت است که اگر مردی بخواهد همسر خود را طلاق بدهد باید به دادگاه رجوع کند و دادگاه با ارجاع اختلاف به داوری اقدام به صلح بین زوجین خواهد کرد و در صورتی که بین زن و مرد سازشی ایجاد نشود گواهی عدم سازش صادر خواهد کرد. از سوی دیگر مرد حتی اگر عذر موجهی برای طلاق داشته باشد بازهم موظف است مهریه ، جهیزیه و نفقه زن را  مطابق با قانون طلاق و مهریه پرداخت کند.

اما اگر عذر موجهی وجود نداشته باشد و مرد صرفا با استناد به ماده 1133 قانون طلاق از حق خود استفاده کند. این حق برای زن وجود دارد که علاوه بر مهریه، جهیزیه و نفقه، اجرت‌المثل کارهایی را که در طول زندگی مشترک با عدم قصد تبرع و به دستور مرد انجام داده است (و توانسته این امر را در دادگاه ثابت کند) دریافت کند .

در چنین شرایطی کمک گرفتن از یک وکیل خوب برای طلاق در اصفهان می تواند کمک شایانی در دریافت حق و حقوق زن باشد.

 

 

طلاق به درخواست زن

در چه شرایطی زن می تواند دادخواست طلاق دهد؟

بموجب ماده 1133 قانون طلاق، مرد می تواند هر وقت که بخواهد زن خود را طلاق دهد. اما در موارد زیر زن می‌تواند درخواست طلاق کند:

1.       به حکم ماده 1129 قانون مدنی: در صورت استنکاف شوهر از پرداخت نفقه و عدم امکان اجرای حکم محکمه و الزام او به دادن نفقه، زن می تواند برای طلاق به حاکم رجوع کند و حاکم شوهر را اجبار به طلاق می نماید. همچنین است در صورت عجز شوهر از دادن نفقه.

2.       بموجب ماده 1130 قانون مدنی: در صورتی که دوام زوجیت موجب عسر و حرج زوجه باشد وی می تواند به حاکم شرع مراجعه و دادخواست طلاق دهد.

3.      طبق ماده 1029 قانون مدنی:  هرگاه شخصی 4 سال تمام غایب و مفقود الاثر باشد زن او می تواند تقاضای طلاق دهد. در این صورت با رعایت ماده 1023 حاکم او را طلاق می دهد.

4.      درخواست صدور حکم طلاق با استفاده از ماده 1119 قانون مدنی ؛ به موجب ماد‌ه‌ قانونی یاد شده طرفین عقد می توانند هر شرطی را که مخالف با مقتضای عقد مزبور نباشد، در ضمن عقد ازدواج یا عقد لازم دیگر بنمایند.

در پرونده های طلاق از طرف زن حضور یک وکیل خوب برای طلاق در اصفهان می تواند باعث تسریع روند پرونده و موفقیت بیشتر گردد.وکیل طلاق در اصفهان


 

طلاق توافقی

 

در طلاق توافقی زوجین هر دو متقاضی طلاق بوده و در کلیه امور با یکدیگر توافق نموده اند که باید با مراجعه شخصی به دادگاه خانواده یا توسط وکلای خود، اعلام توافق خود را در اموری همچون وصول یا بذل مهریه، نفقه ایام عده، حضانت فرزند بعد از طلاق، ملاقات فرزند، شیوه استرداد جهیزیه و سایر حقوق دوران زوجیت را کتبا نوشته و به دادگاه جهت ضبط در پرونده تقدیم دارند. برای اجرا شدن طلاق، اخذ گواهی عدم امکان سازش الزامی است، ضمن اینکه دادگاه پس از بررسی موضوع، مساله را به داوری ارجاع می دهد و پس از کسب نظر داوران مبادرت به صدور حکم می‌کند.

 

 

نکته: در تمام مراحل طلاق توافقی در صورت اختیار وکیل نیازی به حضور طرفی که وکیل دارد نمی باشد حتی مرحله ثبت طلاق در دفترخانه نیز می تواند با حضور وکیل و بدون حضور زوجین باشد.

 

نکته: تا قبل از صدور رای طلاق توافقی (گواهی عدم امکان سازش) هر کدام از زوجین حتی اگر توافق نامه ، وکالتنامه یا دادخواست را امضاء کرده باشند، در صورت پشیمانی رای طلاق توافقی صادر نمی شود.

 

بیشتر وکیل های طلاق در اصفهان تمایل به پذیرش وکالت این نوع پرونده های طلاق دارند. چون از بی دردسرترین پرونده ها هستند. اما یک وکیل خوب برای طلاق در اصفهان باید بتواند در چالش های پرونده های مشکل نیز خود را وارد کرده و برای موفقیت تلاش کند.

 

معرفی یک وکیل خوب برای طلاق در اصفهان

 

محمود گنجوی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی

 

- دارای پروانه پایه یک وکالت

- کارشناس ارشد رشته حقوق

- ارائه دهنده مشاوره و خدمات حقوقی در انواع دعاوی حقوقی ، کیفری ، خانواده ، ثبتی ، قراردادها و ...

- ارائه دهنده مشاوره مهاجرت به کشورهای آلمان ، کانادا ، اسپانیا و...

- ارائه دهنده مشاوره حقوقی حضوری و آنلاین در شهرهای اصفهان ، تهران ، کیش و مشهد

- وکالت هم وطنان خارج از کشور در هر نقطه از ایران

- وکیل و مشاور حقوقی روزنامه جام جم در اصفهان

- عضو هیأت مدیره مشاوران حقوقی قوه قضاییه

- تدریس در رشته حقوق از سال هشتاد و سه تا کنون

- نویسنده کتاب " شروط ضمن عقد به زبان ساده "

- مدیر گروه رشته حقوق دانشگاه آزاد میمه

- وکیل و مشاور حقوقی روزنامه جام جم در اصفهان

- وکیل و مشاور حقوقی کتاب ایران

- وکیل و مشاور حقوقی شرکت های پلار، سولار، سونیه دوال، نیکتا و نانو پارس اسپادانا

- وکیل و مشاور حقوقی شرکت آلفام مبتکران

- رییس کمیته انضباطی پرورش اندام استان اصفهان

 نشانی:

اصفهان - سه راه سیمین - ابتدای بلوار کشاورز - مجتمع اداری دی - طبقه شش شرقی - واحد نوزده

زمان مراجعه:

روزهای زوج ساعت شش الی هشت بعدازظهر

لطفا برای هماهنگی قبلی تماس بگیرید.

تلفن:

09135571023

09120634008

ایمیل:

mahmood_ganjavi@yahoo.ir


 • محمود گنجوی
 • ۰
 • ۰

🔶 پرونده ضرب و شتم در طلاق

.

یکی از مسائلی که امروزه سبب تشکیل پرونده‌های حقوقی و کیفری در دادگاه‌های خانواده یا دادسرا می‌شود، مساله‌ی ضرب و جرح یا ضرب و شتم همسر می‌باشد.

شتم به معنای بد دهنی و فحاشی است و جرح به معنای صدماتی است که باعث خونریزی و … شود.

.

از جمله مواردی که زن می‏تواند در دادگاه اقامه دعوی و نیز شکایت نماید مسأله ضرب و شتم یا کتک زدن از سوی زوج می‌باشد.

در قانون جزا ، کتک‏ کاری جرم بوده و مجازات دارد و کسی که مورد ضرب و شتم قرار می‏گیرد می‏تواند به دادگاه مراجعه نماید. پس از رسیدگی‌های معمول و تأیید پزشکی قانونی ، مجرم به پرداخت دیه محکوم می‏گردد.

.

همچنین بر اساس ماده هزار و صد و سی قانون مدنی:

در صورتی که دوام زوجیت موجب عسر و حرج زوجه باشد، وی می‏تواند به حاکم شرع مراجعه و تقاضای طلاق کند. چنانچه عسر و حرج مذکور در محکمه ثابت شود، دادگاه می‏تواند زوج را اجبار به طلاق نماید و در صورتی که اجبار میسر نباشد زوجه به اذن حاکم شرع طلاق داده می‏شود.

.

ویدیو کامل د ر لینک زیر:

https://www.aparat.com/v/obuX7

.

🎓 محمود گنجوی 

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی

📌  راه های ارتباطی:

.

🏢 نشانی:

اصفهان - سه راه سیمین - ابتدای بلوار کشاورز - مجتمع اداری دی - طبقه شش شرقی - واحد چهل و هشت

.

زمان مراجعه:

روزهای زوج ساعت شش الی هشت بعدازظهر

لطفا برای هماهنگی تماس بگیرید.

.

☎️ تلفن:

09135571023 

09120634008

.

✉️ ایمیل:

mahmood_ganjavi@yahoo.ir

 • محمود گنجوی
 • ۰
 • ۰

وکیل طلاق اصفهان
🔶 بررسی قوانین طلاق

- طلاق به استناد امتناع شوهر از رابطه

‌.

تنها در صورتی که زن به دلیل امتناع مرد از رابطه دچارعسر و حرج ( سختی و دشواری) شود، می تواند با اثبات آن در دادگاه از شوهر خود طلاق بگیرد.

.

اگر عدم برقراری رابطه به دلیل "عَنین بودن" یا عدم توانایی شوهر در نعوظ باشد و قابل درمان نیز نباشد، زن میتواند از شوهر خود جدا شود.

.

اثبات وقوع نزدیکی زن و شوهر در مواردی که زن در منزل شوهر زندگی میکند ، کمی مشکل است.

مگر اینکه خود مرد اقرار کند و یا مثلا این موضوع را به اطلاع دوستان خود رسانده و آنها نیز در دادگاه علیه او شهادت دهند و یا اینکه قاضی با توجه به اوضاع و احوال (مثل جدا کردن تخت ها) و گزارشات پزشکی قانونی ، به موضوع علم پیدا کند.

.

🎓 محمود گنجوی 

#وکیل پایه ۱ دادگستری و مشاور حقوقی

📌  راه های ارتباطی:

.

🏢 نشانی:

اصفهان - سه راه سیمین - ابتدای بلوار کشاورز - مجتمع اداری دی - طبقه شش شرقی - واحد چهل و هشت

.

زمان مراجعه:

روزهای زوج ساعت شش الی هشت بعدازظهر

لطفا برای هماهنگی تماس بگیرید.

.

☎️ تلفن:

09135571023 

09120634008

.

✉️ ایمیل:

mahmood_ganjavi@yahoo.ir

 • محمود گنجوی
 • ۰
 • ۰

🔺مشکلات ناشی از دخالت والدین در زندگی فرزندان این روزها باعث ایجاد اختلافات خانوادگی در بین زوج های جوان شده و متاسفانه از جمله مواردی است که جوانان را به سمت جدایی و طلاق سوق می دهد.

اگر شما هم با این مسئله دست به گریبان هستید و قصد جلوگیری از بروز اختلاف و جدایی بدلیل دخالت و تاثیر خانواده همسرتان را دارید،  تماشای این کلیپ را شدیدا به شما توصیه می کنیم.

.


🔻کلیپ کامل در لینک زیر

https://www.aparat.com/v/wvreR

.

🎓 محمود گنجوی 

وکیل پایه۱ دادگستری و مشاور حقوقی

📌  راه های ارتباطی:

.

🏢 نشانی:

اصفهان - سه راه سیمین - ابتدای بلوار کشاورز - مجتمع اداری دی - طبقه شش شرقی - واحد چهل و هشت

.

زمان مراجعه:

روزهای زوج ساعت شش الی هشت بعدازظهر

لطفا برای هماهنگی تماس بگیرید.

.

☎️ تلفن:

09135571023 

09120634008

.

✉️ ایمیل:

mahmood_ganjavi@yahoo.ir

 • محمود گنجوی
 • ۰
 • ۰

وکیل نفقه اصفهان
🔶 بررسی حقوقی شروط ضمن عقد به زبان ساده

.

شرط سوم

ابتلا زوج به امراض صعب العلاج به صورتی که در زناشویی برای زوجه مخاطره آمیز باشد.

.

در صورت وجود چنین مشکلی زن باید به استناد شرط سوم به دادگاه درخواست طلاق ارائه کند. این مساله باید در دادگاه از طریق ارجاع زوج به پزشکی قانونی اثبات گردد.

در صورت اثبات این مساله دادگاه رای به طلاق زوجه بدون اذن همسر با حفظ تمام حقوق مادی را خواهد داد.

.

🎓 محمود گنجوی 

وکیل رسمی دادگستری و مشاور حقوقی

📌  راه های ارتباطی:

.

🏢 نشانی:

اصفهان - سه راه سیمین - ابتدای بلوار کشاورز - مجتمع اداری دی - طبقه شش شرقی - واحد چهل و هشت

.

 زمان مراجعه:

روزهای زوج ساعت شش الی هشت بعدازظهر

لطفا برای هماهنگی تماس بگیرید.

.

☎️ تلفن:

09135571023 

09120634008

.

✉️ ایمیل:

mahmood_ganjavi@yahoo.ir

 • محمود گنجوی
 • ۰
 • ۰

وکیل مهریه اصفهان🔶 اهمیت حضور وکیل در صحنه از وقوع حادثه تا زمان نتیجه قطعی پرونده

.

شاید بسیاری از شما اطلاع نداشته باشید که از لحظه وقوع حادثه، هر اقدام و حرف شما می تواند تاثیری سرنوشت ساز بر روند پرونده بگذارد.

.

هر شخص درگیر مسائل حقوقی برای پیشبرد بهتر پرونده خود باید با آگاهی کامل از قوانین و مقررات مدون در ارائه دادخواست ها، شکایت ها و ... اقدام نماید.

.

اما پیچیدگی و نکات ظریف موجود در ضوابط و قوانین مدنی کشور باعث می‌شود که مردم عادی قادر به تجزیه و تحلیل قوانین نباشند و لزوما باید به کسانی مراجعه کنند که بر این ضوابط مسلط و از جزئیات آنها آگاه هستند. تا با کمک این افراد حقوق خود را مطالبه و استیفا کنند.

.

حضور وکیل مجرب در روند پرونده از لحظه وقوع حادثه تا زمان نتیجه قطعی پرونده باعث

- تسریع روند پرونده

- کمک به رسیدن به نتیجه مطلوب

- اجرای درست عدالت

- آرامش جامعه

 می شود.

.

🎓 محمود گنجوی 

وکیل رسمی دادگستری و مشاور حقوقی

📌  راه های ارتباطی:

.

🏢 نشانی:

اصفهان - سه راه سیمین - ابتدای بلوار کشاورز - مجتمع اداری دی - طبقه شش شرقی - واحد چهل و هشت

.

 زمان مراجعه:

روزهای زوج ساعت شش الی هشت بعدازظهر

لطفا برای هماهنگی تماس بگیرید.

.

☎️ تلفن:

09135571023 

09120634008

.

✉️ ایمیل:

mahmood_ganjavi@yahoo.ir

 • محمود گنجوی
 • ۰
 • ۰

🔶 بررسی حقوقی شروط ضمن عقد به زبان ساده

.

شرط سوم

ابتلا زوج به امراض صعب العلاج به صورتی که در زناشویی برای زوجه مخاطره آمیز باشد.

.

در صورت وجود چنین مشکلی زن باید به استناد شرط سوم به دادگاه درخواست طلاق ارائه کند. این مساله باید در دادگاه از طریق ارجاع زوج به پزشکی قانونی اثبات گردد.

در صورت اثبات این مساله دادگاه رای به طلاق زوجه بدون اذن همسر با حفظ تمام حقوق مادی را خواهد داد.

.

برای دیدن ویدیو به لینک زیر مراجعه نمایید:

https://www.aparat.com/v/VfO7h

.

🎓 محمود گنجوی 

وکیل رسمی دادگستری و مشاور حقوقی

📌  راه های ارتباطی:

.

🏢 نشانی:

اصفهان - سه راه سیمین - ابتدای بلوار کشاورز - مجتمع اداری دی - طبقه شش شرقی - واحد چهل و هشت

.

 زمان مراجعه:

روزهای زوج ساعت شش الی هشت بعدازظهر

لطفا برای هماهنگی تماس بگیرید.

.

☎️ تلفن:

09135571023 

09120634008

.

✉️ ایمیل:

mahmood_ganjavi@yahoo.ir

 • محمود گنجوی
 • ۰
 • ۰

اولین و مهمترین قدم در دعاوی خانواده، انتخاب یک وکیل طلاق خوب ، باسواد و باتجربه  در اصفهان است. زیرا یک وکیل طلاق خوب در اصفهان با دفاع کامل و درست از حقوق شما در دادگاه، فن بیان قوی و انتقال صحیح مطلب در جلسات دادرسی می تواند نتیجه پرونده را به نفع شما تغییر دهد.

برای اطلاع از تعرفه حق الوکاله وکیل طلاق در اصفهان و دریافت مشاوره رایگان وکیل طلاق در اصفهان می توانید با دفتر وکالت محمود گنجوی، وکیل طلاق در اصفهان تماس بگیرید.

انتخاب وکیل طلاق در اصفهان

متأسفانه به دلایل متعدد من‌ جمله مشکلات اقتصادی و اختلافات فرهنگی و مسائل عاطفی و احساسی و … و به‌تبع شروع اختلافات خانوادگی امکان ادامه زندگی مشترک برای زوجین ممکن و میسر نیست و تنها راه مفارقت و جدایی گرفتن حکم طلاق از محاکم صالح قضایی است. با توجه به امر حادث فی‌مابین زوجین ایشان می‌بایست یکی از انواع مختلف طلاق را حسب مورد انتخاب و با طی مراحل و تشریفات قانونی از یکدیگر جدا و به‌اصطلاح مفارقت نمایند.

یکی از راههای انتخاب وکیل طلاق در اصفهان تحقیق کردن از طریق وب سایت ها می باشد.

محمود گنجوی از وکلای پایه‌یک دادگستری، وکیل طلاق در اصفهان می‌تواند بهترین همراه شما در مسیر پرپیچ‌وخم دعاوی خانواده باشد تا به بهترین نحو ممکن و حسب مورد حادث بهترین و کوتاه‌ترین مسیر ممکن انتخاب و از پیش آمد مسائل بعدی رهایی یابید.


دخالت خانواده ها در زندگی فرزندان یکی از پنج علت اولیه طلاق است

یکی از دلایلی که می‌تواند بعد از مسائلی مثل اختلافات خانوادگی، اعتیاد و مواد مخدر و مشکلات اقتصادی، زندگی زوجین به‌ویژه زوج‌های جوان را با مشکل مواجه و در پاره‌ای موارد زندگی آن‌ها را به طلاق منجر سازد، بحث دخالت‌های بی‌جای اطرافیان است.

متأسفانه خانواده‌ها با نگاه سنتی به مسائل خانوادگی می‌نگرند و جوانان با دید امروزی به مسائل خانوادگی نگاه می‌کنند که بیان‌گر این است که شکاف بین نسل اول و سوم پر نشده و این خلأ مشکل‌آفرین شده است، ذکر این نکته ضروری است که والدین باید بدانند جوانان باید واقع‌بین باشند و خودشان هم باید تصمیم‌گیرنده باشند؛ چراکه فرهنگ نسل امروز متفاوت از

اما در این بین آن‌چه حائز اهمیت است این است که والدین باید بر زندگی فرزندانشان نظارت داشته باشند نه این‌که دخالت کنند ولی متأسفانه بیشتر خانواده‌ها دخالت را با نظارت اشتباه می‌گیرند که همین امر مشکل‌ساز شده است.

در صورتی که ساکن اصفهان هستید می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی درج شده در وب سایت درخواست مشاوره خود را حضوری و یا آنلاین ، با وکیل برای طلاق در اصفهان ثبت نمایید

محمود گنجوی، وکیل طلاق در اصفهان می باشند  که داشتن صدها پرونده ی موفق ، نشان دهنده ی توانایی ایشان در امر وکالت است.


والدین، خود را در مشکلات فرزندشان با همسرشان دخالت ندهند

 

در مورد این‌که دخالت والدین در مشکلات عروس و دامادها لازم است یا نه باید گفت روانشناسان توصیه می‌کنند والدین، خود را در مشکلات و مسائل فرزندشان با همسرشان دخالت ندهند و بهترین کار این است که آنها قوه تشخیص داشته باشند که آیا در حل این موضوع کمک‌‌ کننده هستند یا خیر، مگر آن‌که فرزندشان مشکل‌ساز باشد که در این صورت بهتر است که خود را درگیر قضیه کنند.

یکی ازعلل دخالت عمده والدین در زندگی فرزندانشان، حمایت مالی خانواده است که از زمان طفولیت تا هنگام ازدواج یا حتی بعد از ازدواج ادامه دارد.

متأسفانه دخالت خانواده‌ها در زندگی زوج‌ها در زمان بروز اختلاف میان آنها بیشتر می‌شود و خانواده‌ها به‌جای پا در میانی کردن و رفع مشکلات زوجین، با دخالت‌های خود موجب تشدید اختلاف زوج‌ها می‌شوند.

جهت مشاوره با وکیل طلاق در اصفهان و تعیین وقت قبلی با ما تماس بگیرید.
وکیل برای طلاق اصفهان

 

 

روش هایی برای جلوگیری از دخالت والدین در زندگی مشترک زوجین

 

حذف نگاه دخالتی

 

آنچه در روابط والدین و زوج‌ها اهمیت دارد تنظیم روابط است،‌ یعنی هر کدام از زوج‌ها باید بدانند چطور رابطه خود را با والدینشان تنظیم کنند که ارتباطات حفظ و از دانش و تجربه والدین استفاده شود. ما بسیاری اوقات نیاز به حمایت والدین داریم.

حفظ حرمت باعث می شود اگر آنها به هر دلیل دخالت بیجا هم داشته باشند با همین نحوه برخورد متوجه آن شوند که نباید به برخی مسائل ورود پیدا کنند و بعد از این هم نحوه برخورد و گفته‌هایشان تغییر می کند بنابراین نباید مقابلشان گارد بگیریم.

همه ما والدین خود را دوست داریم و نمی‌گذاریم کسی به آنها بی احترامی کند، چون برایمان قابل تحمل نیست. بنابراین باید نگاه وعینکمان را عوض کنیم و به دخالت آنها از دید تجربه نگاه کنیم و پیش خود بگوییم آنها دغدغه زندگی ما را دارند که این مباحث را مطرح می کنند.

 

تنظیم روابط والدین و زوج‌های جوان

 

بهترین کار این است که زوج‌ها روابط با خانواده های خود را به گونه‌ای تنظیم کنند که ارتباطات مستمر باشد، اما استقلالشان هم در زندگی حفظ شود، چون قرار نیست هر چه والدین گفتند الزاما توسط زوج‌ها اجرا شود. زوج‌ها با توضیح در مورد پیشنهادات والدین می‌توانند آنها را مجاب کنند که دلسوزی تان برای ما ارزشمند است، اما بنا به دلایلی نمی توانیم خواسته های شما را بپذیریم، چرا که مقاومت در مقابل پیشنهادات والدین مناسب نیست و ناراحتی به وجود می آورد، پس بهتر است آن را مدیریت کنیم.

 

کاهش عوارض دخالت والدین

 

زوج‌ها باید نسبت به مشورت با والدین از خودشان علاقه‌مندی نشان دهند، چرا که زندگی اجتماعی تجربیاتی به وجود می آورد که حتی زوج‌های تحصیلکرده هم نسبت به آن آگاه نیستند. با وجود این، باید همیشه در مورد موضوعات مختلف مشورت بگیریم، چون هیچ‌کس تاکنون از مشورت ضرر ندیده است، به این دلیل که تصمیم گیرنده ما هستیم و مشورت دهنده فقط مشورت می دهد. بنابراین نباید به پیشنهادات والدین نگاه دخالتی داشته باشیم، چون والدین همیشه در دوران نوجوانی و جوانی در زمینه درسی، اشتغال و... به ما مشورت داده‌اند. نباید با ازدواج کردن این حق را از آنها بگیرم، چون واقعا غیر منطقی است. ما باید خودمان فضای مشورت را فراهم کنیم تا والدین دلخور نشوند.

 

اگر هرکدام از زوجین آگاهی کامل از قوانین و شرایط طلاق نداشته باشند، این امکان وجود دارد که ضرر وارد شده، بسیار بیشتر از میزانی گردد که در واقعیت باید باشد. از همین رو توصیه می‌شود در صورت مواجه شدن با چنین پروسه‌های حقوقی، حتما از حضور یک وکیل طلاق در اصفهان  بهره‌مند گردید.

محمود گنجوی

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی

- دارای پروانه پایه یک وکالت

- کارشناس ارشد رشته حقوق

- ارائه دهنده مشاوره و خدمات حقوقی در انواع دعاوی حقوقی ، کیفری ، خانواده ، ثبتی ، قراردادها و ...

- ارائه دهنده مشاوره مهاجرت به کشورهای آلمان ، کانادا ، اسپانیا و...

- ارائه دهنده مشاوره حقوقی حضوری و آنلاین در شهرهای اصفهان ، تهران ، کیش و مشهد

- وکالت هم وطنان خارج از کشور در هر نقطه از ایران

- وکیل و مشاور حقوقی روزنامه جام جم در اصفهان

- عضو هیأت مدیره مشاوران حقوقی قوه قضاییه

- تدریس در رشته حقوق از سال هشتاد و سه تا کنون

- نویسنده کتاب " شروط ضمن عقد به زبان ساده "

- مدیر گروه رشته حقوق دانشگاه آزاد میمه

-وکیل و مشاور حقوقی روزنامه جام جم در اصفهان

- وکیل و مشاور حقوقی کتاب ایران

- وکیل و مشاور حقوقی شرکت های پلار، سولار، سونیه دوال، نیکتا و نانو پارس اسپادانا

- وکیل و مشاور حقوقی شرکت آلفام مبتکران

-رییس کمیته انضباطی پرورش اندام استان اصفهان

.

نشانی:

اصفهان - سه راه سیمین - ابتدای بلوار کشاورز - مجتمع اداری دی - طبقه شش شرقی - واحد نوزده

زمان مراجعه:

روزهای زوج ساعت شش الی هشت بعدازظهر

لطفا برای هماهنگی قبلی تماس بگیرید.

تلفن:

09135571023

09120634008

ایمیل:

mahmood_ganjavi@yahoo.ir

 


 • محمود گنجوی